ET OVALT PLADE DÆKKE TIL KØDFALD.

1621732. ET OVALT PLADE DÆKKE TIL KØDFALD.

Mappin & Webb, tidligt i det 20. århundrede, med gadroon-kant, gadroon- og rullehåndtag, 36 cm bred x 27,5 cm dyb x 23 cm høj, indgraveret med et indledende 'W'.

Generelt god stand, få små skrammer, overfladeridser, elektroplade slidt rundt initial.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besøg: 839