DESK, sen ungdom, begyndelsen af det 20. århundrede.

162133. DESK, sen ungdom, begyndelsen af det 20. århundrede.

Egetræ. Bredde 120, dybde 64, højde ca. 77 cm.

Slitage, gnidninger, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, gnidninger, skader.

Antal besøg: 482