LARS HALLBERG. Akvarel.

LARS HALLBERG. Akvarel.
1621160. LARS HALLBERG. Akvarel.

I trailerlys, signeret og verso dateret 2010, 11x11,5 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.356