ERCOLE MAGROTTI. Olie på lærred.

1620987. ERCOLE MAGROTTI. Olie på lærred.

Kvinde ved bjergsø. Underskrevet. 50x40 cm.

Mindre Overfladeslitage. Oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 569