KEITH HARING. Kuvert til litografier, Ludo, signeret K. Haring.

162072. KEITH HARING. Kuvert til litografier, Ludo, signeret K. Haring.

Ludo, fem originale litografier af Keith Haring. Udgaver F. B. Foldet mappe med signatur på indersiden. 50x66 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Keith Haring (1958–1990)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Keith Haring (1958–1990)

Antal besøg: 1.609