CERTINA EOL 115, armbåndsur, quartz.

1619912. CERTINA EOL 115, armbåndsur, quartz.

Kassediameter 33 mm Proveniens sterbhus efter Solveig og Nils Mårheden, Vimmerby.

Mindre slitage. Batteri ude.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage. Batteri ude.

Antal besøg: 3.376