ANTIK GARNETRING SØLV 925.

ANTIK GARNETRING SØLV 925.
1618725. ANTIK GARNETRING SØLV 925.

Ringen er lavet af 925 sølv, stemplet som sådan på ringbåndet. Det let hævede ringhoved med en diameter på 14 mm er i en rund, to-lags blomsterform fuldstændig prydet med rosenudskårne granater, ringstørrelse 59, indvendig diameter 19 mm, vægt ca. 3,7 gram, midtersten med lette brugsspor.

Pænt bevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pænt bevaret.

Antal besøg: 717