VENTENDE SKAB, Folklore, 1700-1800 tallet.

161827. VENTENDE SKAB, Folklore, 1700-1800 tallet.

Sidespejl med profiler, tandrække Højde 76 cm. Bredde 59 cm. 31 cm.

Aldersslitage, renoveret, kantbånd mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 958