BIOSTOLAR, et par, slutningen af det 20. århundrede.

161726. BIOSTOLAR, et par, slutningen af det 20. århundrede.

Biografstole med rødt fløjl, klapsæde. Højde 85 cm, bredde 55 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 2.039