BARBERKÆSKE MED BARBERHAVEL.

BARBERKÆSKE MED BARBERHAVEL.
1616180. BARBERKÆSKE MED BARBERHAVEL.

Blandt andet Gilette, Eskilstuna.

Slitage, ridser. Spejl med beskadigelse af folieringen.
Blade, anløbne, hak. Etui med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 214