JOSEP MIQUEL SERRANO. Blomster.

1615282. JOSEP MIQUEL SERRANO. Blomster.

Olie på lærred Signeret 91,5x73 cm.

Små buler og et lille hul. På bagsiden to lapper. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 763