LANDERNE, kobber og glas, første del af det 20. århundrede.

161465. LANDERNE, kobber og glas, første del af det 20. århundrede.

Mærket med G omgivet af tre kroner og nummereret 72949, muligvis for den svenske flåde. Højde 30 cm.

Have på. Anlupet. Lysestage mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 885