LENNART ROHDE. Abstrakt komposition, farvelitografi, signeret, nummereret 110/220 og dateret 1980.

161123. LENNART ROHDE. Abstrakt komposition, farvelitografi, signeret, nummereret 110/220 og dateret 1980.

Bladmål 78 x 56 cm.

Ikke indrammet. Pletter, foldede hjørner og små papirskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladmål 78 x 56 cm.

Antal besøg: 854