SKULPTUR, træskåret, signeret EF?

161001. SKULPTUR, træskåret, signeret EF?

Højde ca 19,5.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 19,5.

Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.136