FUSSMANN, KLAUS 2 FARVE ETCH.

FUSSMANN, KLAUS 2 FARVE ETCH.
1610007. FUSSMANN, KLAUS 2 FARVE ETCH.

født 1938 i Velpert, uden titel farveradering (blomster), ca. 40 x 28 cm, papir ca. ca. 54 x 37 cm, et af 60 nummererede eksemplarer, signeret og dateret 1983 nederst til højre og uden titel farveradering (blomster), ca. 40 x 28 cm, papir ca. 54 x 46 cm, usigneret, sat. 2 stykker.

Pænt bevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pænt bevaret.

Antal besøg: 467