BERIT HANSEN. Baggård, olie på lærred, signeret.

1609643. BERIT HANSEN. Baggård, olie på lærred, signeret.

60 x 78 cm.

Lidt malingsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 78 cm.

Lidt malingsslitage.

Antal besøg: 610