SCROLL WEIGHTS, 2, metal, Kina 20. århundrede.

1609539. SCROLL WEIGHTS, 2, metal, Kina 20. århundrede.

Længde 23 cm.

Brugsslitage.

Tema

A collection of Chinese objects

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 23 cm.

Brugsslitage.

Tema

Antal besøg: 443