BERT ÖSTERLUND. Olie på lærred.

1607036. BERT ÖSTERLUND. Olie på lærred.

Fiskarew. Underskrevet. 50x61 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Bert Österlund (1912–1981)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Bert Österlund (1912–1981)

Antal besøg: 483