BORDLAMPER 5 stk, messing og malm, 20. århundrede.

160699. BORDLAMPER 5 stk, messing og malm, 20. århundrede.

højde inklusive lampeskærm 33,5-37cm højde inkl lampeskærm 43cm højde lampefod 25,5cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 570