AKUSTISK GUITAR med etui, "D10B", Washburn.

1605918. AKUSTISK GUITAR med etui, "D10B", Washburn.

Model D 10B, Serie nr. 9302003 Længde ca 104 cm.

Ridser/mærker på bagsiden af kroppen, mindre slitage, overfladesnavs, den ene snor er gået af, ridser/mærker på æsken.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.453