BLIKBIL, Märklin, Limousine 1101.

1604535. BLIKBIL, Märklin, Limousine 1101.

Længde 34 cm.

Slitage, motor mangler, beslag til venstre dør mangler.
Komplet med 1 lanterne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 34 cm.

Komplet med 1 lanterne.

Antal besøg: 832