FØLGENDE begyndelsen af 1900-tallet.

160002. FØLGENDE begyndelsen af 1900-tallet.

Mærket. OBS Nilsson Musikinstrumenthandel Norrköping.

Aldersslitage, ingen knap mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.094