HALSKÆDE, sølv med nyfremstillet rav, 20. århundrede.

159877. HALSKÆDE, sølv med nyfremstillet rav, 20. århundrede.

Hjerteformet vedhæng, længde ca. 2 cm.
Kæde, længde ca. 44 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kæde, længde ca. 44 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 590