BLIKSKABE, industri, Rosengrens.

1598254. BLIKSKABE, industri, Rosengrens.

Højde 187, bredde 106, dybde 46 cm.
4 flytbare hylder.

Proveniens: Sterbhuset efter Ella og Carl Törefors, Hillerstorp.

Brugsslitage, pletter, mærker.
1 nøgle er tilgængelig.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

4 flytbare hylder.

1 nøgle er tilgængelig.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.644