FUNNY GRAMPHONE, Heliophone No2, Perplex, første halvdel af det 20. århundrede.

159818. FUNNY GRAMPHONE, Heliophone No2, Perplex, første halvdel af det 20. århundrede.

Trækasse med messingdetaljer. Tragt i grønmalet metalplade.

Arbejder. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Arbejder. Brugsslitage.

Antal besøg: 1.609