CAYETANO DE ARQUER BUIGAS. En ung kvinde.

1597861. CAYETANO DE ARQUER BUIGAS. En ung kvinde.

Olie på bordx Signeret 32,5x40,5 cm.

I god stand, ældet lak. Stel i lakeret og polstret træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.402