OKÄND KONSTNÄR. HUNDEPORTRÆT.

OKÄND KONSTNÄR. HUNDEPORTRÆT.
1597407. OKÄND KONSTNÄR. HUNDEPORTRÆT.

Ikke signeret, olie på lærred 33x31 cm.
Herkomst: Richard Wahlgren, Lund.

Stof, der repareres, spildt bronsering i kanten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 574