STEREO, med højtalere, 3 dele, ITT, Danmark.

1597364. STEREO, med højtalere, 3 dele, ITT, Danmark.

Stereo 7200 Hi fi compact, ITT Schaub-Lorenz, ca 69 cm bred.
Højttalere, et par, ITT, T30, ca 43 cm høje.

Brugsslitage, ridser.
El virker i stereoanlægget, men ikke yderligere funktionstestet. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 4.547