ANDERS WAHLGREN. HARE I SKOVLANDSKAB.

1597321. ANDERS WAHLGREN. HARE I SKOVLANDSKAB.

Signeret, olie på lærred 45x80 cm.
Herkomst: Richard Wahlgren, Lund.

Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre farvetab.

Antal besøg: 570