SKRIVEMØBLER, med base i rokokostil, 20. århundrede.

15969. SKRIVEMØBLER, med base i rokokostil, 20. århundrede.

Længde 86, bredde 51, højde 104 cm.

Slitage, skader, senere overdel, skader og reparationer, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 625