JOHN FREDERICK HULK I. Byudsigt med bro, olie på Panel, signeret J. Hulk og dateret -75.

1596234. JOHN FREDERICK HULK I. Byudsigt med bro, olie på Panel, signeret J. Hulk og dateret -75.

Cirka 29 x 34 cm.

Lejlighedsvis Overfladeslitage. Knæk i den øverste kant af gryden. Krackelyrer. Mindre pletter. Mulige retoucheringer. Gulning / overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 29 x 34 cm.

Antal besøg: 751