159580. FRANCIS ROTH. Gårdhave.
(landskabsmaler og grafiker 19. århundrede) gårdfarvet originalstik, 33,5 x 42,5 cm (oval), indrammet, håndsigneret. og rigtigt Francis Roth og kopi 21/350.