BLODREGULATOR, Gustav Becker, 1800-/1900-tallet.

1593943. BLODREGULATOR, Gustav Becker, 1800-/1900-tallet.

Fineret med valnød. Drejet indretning. To vægte og et pendul fås. Højde ca 130 cm.

Have på. Ridser og mærker. Tørre revner og finerskader. Den slags træ. En liste er løs. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 661