DISPLAYSKABE med sidedøre, mahogni, Art Deco.

159180. DISPLAYSKABE med sidedøre, mahogni, Art Deco.

højde 160, bredde 155, dybde 52 cm.

frontglas mangler, Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.226