PRINT, Deborah Azzopardi, Solmyra IKEA, 1999.

1591661. PRINT, Deborah Azzopardi, Solmyra IKEA, 1999.

50 x 70 cm.

Brugsslitage, afskrabninger på kanter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 70 cm.

Antal besøg: 3.150