LEMBIT NÖMMEOTS. Pastel.

LEMBIT NÖMMEOTS. Pastel.
1590401. LEMBIT NÖMMEOTS. Pastel.

Landskab. Signeret og dateret -49. 42x31 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.272