AIR GUN, Gamo, Spanien.

AIR GUN, Gamo, Spanien.
1588430. AIR GUN, Gamo, Spanien.

Cal 45, længde 37 cm.

Slitage og overfladeridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cal 45, længde 37 cm.

Slitage og overfladeridser.

Antal besøg: 1.341