VAS, glas, dateret 1801, sandsynligvis Sverige.

158681. VAS, glas, dateret 1801, sandsynligvis Sverige.

Højde 21 cm.

Monogramgravering, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 21 cm.

Antal besøg: 1.798