WILLIAM HENRY PYNE. Bjerglandskab med sø.

1585075. WILLIAM HENRY PYNE. Bjerglandskab med sø.

Olie på lærred, signeret og dateret 1820. 51 x 76 cm.

Dobbelt lærred, restaureret, retouchering. Rammen med omfattende skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 837