FRANCESC LABARTA. Isabella den katolske dikterer sit testamente.

1584534. FRANCESC LABARTA. Isabella den katolske dikterer sit testamente.

Akvarel på papir Signeret 17x10,8 cm.

I god stand. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 380