LOFTSLAMTER, 2 stk, design Carl Thore. 19560'erne.

158451. LOFTSLAMTER, 2 stk, design Carl Thore. 19560'erne.

Pladeramme med elementer af plast. Diameter grøn, 26, højde 19 cm eksklusiv ledning. Orange, diameter 33, højde 16 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 2.440