SKAB, barokstil, Carl Johansons Möbringsaffär, Stockholm.

158417. SKAB, barokstil, Carl Johansons Möbringsaffär, Stockholm.

Højde 235 cm, Bredde 215 cm, Dybde 73 cm Specialbestilt fra Stockholm af Percy Tamm i begyndelsen af det 20. århundrede.

Brugsslitage, nogle dele mangler (se billede).

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.082