LÆNESTOL, model 4543 "Oxford" Svenskt Tenn.

158392. LÆNESTOL, model 4543 "Oxford" Svenskt Tenn.

Fyldt polstring, løs polstret hynde.

Slitage, ridser benstilling, slidt stof.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.360