LARS JOHANSSON. Pen-og-blæk tegning.

1583866. LARS JOHANSSON. Pen-og-blæk tegning.

Surrealistisk komposition, signeret og dateret 1983, 48x52 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 321