STIG MUNTHE SANDBERG. Farvelitografi.

1582551. STIG MUNTHE SANDBERG. Farvelitografi.

Kvinder, signeret, 22x30 cm.

Let gulnet blad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kvinder, signeret, 22x30 cm.

Let gulnet blad.

Antal besøg: 1.361