SERGEI GERASIMOV, olie på lærred, sign.

158202. SERGEI GERASIMOV, olie på lærred, sign.

Havnemotiv, 19,5x26,5 cm.

Stof klistret på Panel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Havnemotiv, 19,5x26,5 cm.

Stof klistret på Panel.

Antal besøg: 1.138