JARDINJÄR, messing, Art Nouveau. 1900-tallet.

158052. JARDINJÄR, messing, Art Nouveau. 1900-tallet.

Dekoration af snoede plantepynt og håndtag i form af keruber. Bredde 35 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 806