NYSILVER BESTIK 58 dele, 20. århundrede.

157910. NYSILVER BESTIK 58 dele, 20. århundrede.

Gaffellængde 15-21,5 cm, knivlængde 15-21 cm, forskellige størrelser, ske længde 11,5-22,5 cm, 6 dessertskeer i rustfri længde 16 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 755