PIERRE CLERK (FÖDD 1928). Kompositioner (3).

1578690. PIERRE CLERK (FÖDD 1928). Kompositioner (3).

Signeret, nummereret og dateret (-69), carborundum raderinger, 38x31 cm.
Herkomst: Fra Rue Du Alfred, købt i Paris 1972 Herkomst: Anita Lindblom.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Tema

Anita Lindblom

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Anita Lindblom

Antal besøg: 806