DAMARMBANDSUR, Must de Cartier, Vermeil, Paris.

157827. DAMARMBANDSUR, Must de Cartier, Vermeil, Paris.

forgyldt sølv med safir.

Brugsslitage, bælte slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

forgyldt sølv med safir.

Brugsslitage, bælte slid.

Antal besøg: 1.354